Dagelijks Bestuur COGG

(juni 2015 bijgewerkt)

Functie Naam Adres e-mail
Voorzitter ds. P. van der Kraan Gerstakker 1
4341 MG Arrnemuiden
Tel. 06- 47020266
pvdkraan@adamsyoung.nl
Secretaris drs. I.A.Kole Prins Bernhardstraat 36,
2825 BE Berkewoude
Tel 0182-362588
i.a.kole@hetnet.nl
Penningmeester ds.C. Haasnoot 2211 AD Noordwijkerhout
Langevelderweg 47
Tel. 0180-631219
c.haasnoot@filternet.nl
Lid ds. A.J. Minnema Gebroeders Gootjesstraat 3
9953PV Baflo
Tel. 0595-789001
a.j.minnema@filternet.nl
Lid Ds. P.L.D. Visser Oudeveen 66
3905 VV Veenendaal
Tel. 0318-551916
pld.visser@hotmail.com

Deelnemers COGG

Christelijke Gereformeerde Kerken:

Naam Adres E-mail
J.A. Pals Van Aelstlaan 13
5503 BA Veldhoven
Tel. 040-2533588
bertuspals@dse.nl
T. van Staveren Elisabeth Catsvliet 21
2992 WV Barendrecht
Tel. 0180-610543
tvanstaveren@solcon.nl
Ds. P.L.D. Visser Oudeveen 66
3905 VV Veenendaal
Tel. 0318-551916
pld.visser@hotmail.com

Confessioneel Gereformeerd Beraad in de Protestantse Kerk in Nederland:

Naam Adres e-mail
ds.R.R.Maathuis Sportlaan 13
4251 GC Werkendam
tel. 0183-5035 76
rr.maathuis@filternet.nl
Ds.D. Riemens 't Hazeveld 87
3862 XA Nijkerk
Tel. 033-2458916,
d.riemens@chello.nl
Ds.E. Terpstra Wijk 8 -72
8321 TL URK
Tel. 0572-688438,
dsterpstra@live.nl

Confessionele Vereniging in de Protestantse Kerk in Nederland:

Naam Adres e-mail
C. Knoester Loseweg 243
7315 DG Apeldoorn
Tel. 055-5420879
carel.knoester@hetnet.nl
Ds.C. Haasnoot 2211 AD Noordwijkerhout
Langevelderweg 47
Tel. 0180-631219
c.haasnoot@filternet.nl
Ds. G.J. Röben Wilhelminalaan 12
8181 BB Heerde
Tel. 0578-701019
grbn@solcon.nl

Gereformeerde Bond in de Protestantse Kerk in Nederland:

Naam Adres E-mail
ds. J.W. van Bart Jacobsonstraat 8b
7642 BW Wierden
Tel. 0546-571698
jwvanbart@solcon.nl
Ds. C. Blenk Vlaskamp 614
2592 AS Den Haag
 
Ds. P. van der Kraan Gerstakker 1
4341 MG Arnemuiden
Tel. 0118 – 750702
pvdkraan@adamsyoung.nl
P.J. Vergunst De Jagershuizen 98
7316 NE Apeldoorn
Tel. 055-5216472
pjvergunst@upcmail.nl
Ds. J. Muller Kerkstraat 16
2971 AJ Bleskensgraaf
Tel. 0184-691353
jmuller@kliksafe.nl

Gereformeerde Gemeenten:

Naam Adres e-mail
drs. I.A.Kole Prins Bernhardstraat 36,
2825 BE Berkewoude
Tel 0182-362588
i.a.kole@hetnet.nl.
drs. A.A. van der Schans Spoorstraat 38
2411 EG
Bodegraven
vanderschans@driestar-educatief.nl.

Gereformeerde Kerken (vrijgemaakt):

Naam Adres E-mail
Ds. A. de Braak Kadoelen 31
8326 BA St Jansklooster
Tel. 0527-750634
ade.braak@gmail.com
Ds. D.W.L. Krol Amerstraat 50
4535 CL Terneuzen
Tel. 0115-612395
dwlkrol@zeelandnet.nl
Ds. A.J. Minnema Gebroeders Gootjesstraat 3
9953 PV Baflo
Tel. 0595-789001
a.j.minnema@filternet.nl
Ds. A.J. van Zuijlekom Julianastraat 2
9503 LE Stadskanaal
Tel. 0599-853637
ajvanzuijlekom@hotmail.com
Mevr. mr. H. Hamelink Piet Heinstraat 56
4335 HX  Middelburg
06-34866839
heleenhamelink@live.nl

Hersteld Hervormde Kerk - waarnemer:

Naam Adres e-mail
Ir. B.J. van der Vlies Dorpsweg 84
3738 CG Maartensdijk
Tel. 0346 - 211597
bjvdvlies@kliksafe.nl
Ds. D. Heemskerk Kerkweg 15
2935 AG Ouderkerk a/d IJssel
0180-68448
dheemskerk@solcon.nl

Nederlandse Gereformeerde Kerken:

Naam Adres e-mail
Ds. H.J. Zuidhof De Reede 56
8321 DB Urk
0527-682626
famzuidhof@home.nl.

Voortgezette Gereformeerde Kerk in Nederland:

Ds. J. Maliepaard Houtwal 14
3773 BL Barneveld
Tel. 0342-701190
sj.maliepaard@filternet.nl
Ds. B. Bloemendal Tolheksleane 39
9249 NP Frieschepalen
Tel. 0512-795197,
bbloemendal@zoho.com